Agata Dębiec

Drogie Panie, Drodzy Panowie, Najdrożsi Klienci!

Witam serdecznie na stronie internetowej Salonu Kosmetycznego „Agatha”.

Na początku pragnę zacząć od tego, iż kosmetyka pielęgnacyjna, lecznicza i upiększająca od dawna była jest i będzie moją pasją. Moje zainteresowania zaczynałam od czytania prasy branżowej, aż postanowiłam je pogłębić na Studiach kosmetologicznych, które ukończyłam z tytułem Licencjata Kosmetologa z wyróżnieniem w Wyższej Szkole Zdrowia i Urody w Poznaniu – Wydziale Zamiejscowym w Szczecinie. Oprócz tego ukończyłam Uniwersytet Szczeciński – Zdrowie Publiczne (specjalność Promocja Zdrowia), co również przekłada się na moja pracę zawodową, podczas której świadomie i rzetelnie staram się doradzać klientom jak zadbać nie tylko o swoją urodę, ale także o zdrowie, które jest determinantem naszego wizerunku. Pracując dotychczas w jednym z największych salonów urody w Szczecinie zyskałam wiedzę i umiejętności, co zaprocentowało otwarciem mojego własnego salonu, a zarazem stało się spełnieniem moich marzeń.

W moim salonie pragnę zaoferować Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych i przytulną atmosferę gwarantując przy tym indywidualne podejście do klienta. Zawsze staram się zrozumieć Państwa potrzeby i oczekiwania, którym z przyjemnością staram się sprostać.

Oprócz wiedzy i doświadczenia oferuję zabiegi kosmetyczne twarzy i ciała przeprowadzane na kosmetykach czołowych firm europejskich (niemiecki Janssen Cosmeceutical, hiszpańska Clarena, polski Norel, Bielenda i Bandi), a także na sprzętach wyróżniających się firm (np. Rubica, Biomak) z certyfikatami jakości potwierdzającymi niezawodność, bezpieczeństwo, a przede wszystkim skuteczność zabiegów.

Na stronie internetowej starałam się Państwu pokrótce opisać ofertę salonu. Wszelkie uwagi i wskazówki będą oczywiście mile widziane. Staram się dostosowywać zabiegi do Państwa upodobań i być na bieżąco z nowościami kosmetycznymi uczestnicząc w wielu szkoleniach kosmetycznych, a także jeżdżąc co najmniej raz w roku na Międzynarodowe Targi i Kongres Kosmetyczny.

Jestem dla Państwa oferując zabiegi poparte doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.

Serdecznie Zapraszam,
Dyplomowany Kosmetolog i Promotor Zdrowia,
Agata Dębiec

PFR